x
Hakkımızda

Sinada Home Hakkımızda

Türkiye’nin ağırlıklı battaniyesini Sinada Home markasıyla üreten Nartek Limited, 2018 yılında Boğaziçi ve Marmara Üniversiteleri mezunu 2 genç tarafından kuruldu. Şirketin kuruluş amacı, yeni teknolojiler ışığında hayatı kolaylaştıran ürünleri Türkiye’ye sunmaktı. Nartek Limited bünyesinde sunulan yenilikçi pek çok ürün de kısa sürede Türkiye’nin dört bir köşesinde tanındı, yüz binlerce evde hayatı kolaylaştırdı.

2018 yılında Nartek, dünyada çok canlı olan ağırlıklı battaniye pazarına üretici ve ihracatçı olarak girmek için kolları sıvadı. Aylar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretimde Avrupa’nın aradığı standartların bile üzerine çıkıldı ve firmanın geliştirdiği özel teknoloji ile İstanbul’da yerli kumaşlar, cam küreciklerle harmanlanmaya başladı. Türkiye’den Avrupa’ya ilk ağırlıklı battaniye ihracatı Şubat 2019’da Nartek çatısı altında yapıldı. Şirketin tüm üretimi 2021’e kadar Avrupa ülkelerine satıldı.

Ağırlıklı battaniyeler 1999 yılında otizm ve hiperaktivite kaynaklı uyku sorunu çeken çocuklar için geliştirilmişti. Zamanla her yaştan sağlıklı bireylerde de çok sayıda pozitif etki gösterdiğinin ortaya çıkmasıyla ürün herkes tarafından benimsendi. Özellikle pandemi sürecinde artan uyku şikayetleri, Nartek’i ağırlıklı battaniyeleri Türkiye’ye de sunma konusunda cesaretlendirdi. Sinada Home markalı battaniyeler işte böyle doğdu.

Ağırlıklı battaniyeler, büyükannelerimizin mışıl mışıl uyutan yorganlarının yeni teknolojilerle işlenmiş ve modern hayata adapte edilmiş halidir. Kolay saklanır, kolay temizlenir ve kolay taşınırlar. Eğer çocuğunuz ya da siz, özellikle kaygı kaynaklı uykuya dalma sorunu yaşıyorsanız veya uyku kalitenizden şikâyetçiyseniz, büyükanne yorganının modern yorumu olan Sinada Home ağırlıklı battaniye size de destek olabilir.

Çevrenizde otizm, hiperaktivite gibi sorunu olan veya sadece uyku sorunu çekenler varsa, onların da bu sıra dışı üründen haberdar olmasını sağlayınız. Çünkü iyi uyuyan nesiller, güne aydınlık başlayan bir ülke demektir.

 

Nartek Ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.