Yaşamın her alanında olduğu gibi mental ve bedensel sağlığımızın cinsel hayata etkisi de çok büyüktür. Kalitesiz bir uyku deneyimi ile güne başlayan birey, gün boyu odak problemi yaşar ve işleri yolunda gitmez. Bu düzensiz döngünün sağladığı yüksek stres cinsel hayat için de isteksizliğe yol açabilir. Bu durumun çözümü maalesef çoğunluğun uyguladığı üzere cinsel istek arttırmaya yarayan yardımcı ilaçlar değil; uyku düzeninizin artmasını sağlayacak yardımcı bir unsurdur. Cinsel Tıp Enstitüsü Başkanı Dr. Cem KEÇE bu konuyu şu sözler ile ele almıştır: "Uykusuzluk, başta cinsel isteksizlik olmak üzere cinsel işlev bozukluklarına yol açabilir ve cinsel ilişkide başarıyı olumsuz etkileyebilir." Bu sözlerin üzerine, uykusuzluğun yol açtığı tüm yaşamsal bozukluklar ile savaşmayı görev edinmiş ağırlıklı battaniye ve cinsel istek arasındaki bağı gelin birlikte inceleyelim.

Ağırlıklı Battaniyenin Etki Ettiği Bir Konu Daha: Cinsel İstek

Ünlü Uyku uzmanı Raj Dasgupta kaliteli uyku ve ağırlıklı battaniye arasındaki bağa “Uzun süre en iyi şekilde sarılmak gibi… Geceleri yaşam boyunca yatıştırıcı hipnotik ilaçlar (uyku hapları) almaya iyi bir alternatif olabilir.” sözleri ile değinmektedir. Uyku probleminizin ağırlıklı battaniye sayesinde çözülmesi ile güne daha zinde uyanır, gün içinde oluşan stresinizi daha iyi yönetirsiniz. Bu da mental ve dolaylı olarak fiziksel sağlığınızı onarmaya ve cinsel isteğinizi gerekli seviyeye çıkarmanıza olanak sağlayarak cinsel hayattaki performansınızı arttırır.

Uyku Sorunları İçin Tercih Edebileceğiniz Ağırlıklı Battaniyeler

Sinada Ağırlıklı Battaniye’nin Cinsel istek eksikliğine faydaları, anne sütüne etkileri, vb. birçok konu üzerinde etkisi bulunmaktadır. Siz de size en uygun ağırlıklı battaniye ölçülerini öğrenmek ve hayat kalitenize etkili bir dokunuş yapmak isterseniz; ağırlıklı battaniye sayfamızı ziyaret ederek, 30 gün deneme ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Sinada ile Kazan, Kazandır!