Cam kürecikli ağırlıklı battaniye, derin basınç simülasyonunu harekete geçirir. Derin basınç simülasyonu ile beraber tüm vücudunuza eşit miktarda uygulanan basınç anksiyetesi olan bireylerin sakinleşmesine olanak tanır.

Şimdi ağırlıklı battaniyelerin arkasındaki bilimi inceleyelim.

Anksiyeteye Ağırlıklı Battaniye İle Veda Et

Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi İçin Ağırlıklı Battaniye

Ağırlıklı battaniyenin derin basınç simülasyonu sayesinde kaygı ile başa çıkmak artık daha kolay. Anksiyetesi olan bireylerde huzursuzluk ve endişe duyguları ön safhadadır. Günlük yaşamınızı fazlasıyla etkileyen bu durum kalp atış hızınızın artmasına ve nefesinizin hızlanmasına neden olur.

Ağırlıklı battaniyelerin baskısı nefes alma, sindirim, terleme ve titreme gibi temel bedensel işlevleri kontrol eden otonom sinir sisteminizi "dinlenme" moduna sokarak, kalp atış hızının artması veya nefes alma gibi bazı kaygı semptomlarını azaltır. Ayrıca serotonin hormonunun artmasına olanak tanır. Serotonin hormonu kan basıncını, kalp atış hızını, kaygıyı azaltmak ve ruh halini düzenlemede yardımcıdır. Ağırlıklı battaniye serotonin hormonunun artmasına olanak tanırken, vücuttaki stres seviyesini arttıran kortizol hormonun da azalmasına yardımcı olur. Bu da kişide sakinlik hissi vererek, kaygı ve stres problemlerinizi ortadan kaldırır böylece sosyal yaşamınıza daha çok adapte olabilir ve daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olabilirsiniz.

Anksiyeteye Ağırlıklı Battaniye İle Veda Et

Ağırlıklı Battaniye Tercih Eden Anksiyeteli Bireylerin Yorumları

Nevris

İyi günler, geçen gün ağırlık battaniye aldım ve bayıldım. Adı gibi terapi battaniyesi psikolojime çok iyi geldi. Teşekkür ederim.

A.A.

Ürünü kullanmadan önce derin uyku sürem oldukça kısaydı. Şimdi ise tüm gün enerjim daha yüksek, çok teşekkürler.

F.K.

Ürünü ilk Amerika’da duydum ve Türkiye’ye geldiğine çok sevindim. Uyku problemi yaşıyordum ve bu da hayatımı olumsuz etkiliyordu. Ağırlıklı battaniyeyle bu sorun ortadan kalktı, teşekkürler.

Anksiyete Kaynaklı Uyku Sorunları İçin Tercih Edebileceğiniz Ağırlıklı Battaniyeler

Sinada ile Kazan, Kazandır!