Kişinin uykuya dalmasını ve derin uyku hissi yaşamasını engelleyen bir hastalık olarak tanımlanabilecek insomnia; çok erken uyanmaya ve uykunun bölünmesine de neden olabilmektedir.

İnsomnia hastalığı, kişinin uyandıktan sonra yorgun hissetmesine neden olarak yaşam kalitesini önemli ölçüde etkilemektedir.

Şimdi ağırlıklı battaniyelerin arkasındaki bilimi inceleyelim.

Ağırlıklı Battaniye ile İnsomnianın (Uykusuzluk) Yarattığı Sıkıntıları Unutun

Ağırlıklı Battaniyenin İnsomnia’ya Etkileri

Uykusuzluk; tedavi edilmemesi halinde birçok hastalığı tetikleyecek ciddi bir düzen problemidir.

Ağırlıklı battaniyede bulunan derin bası simülasyonu; vücut üzerine yapılan bası sayesinde masaj hissi yaratarak, fiziksel ve psikolojik rahatlama sağlar. Bunun yanında sarılma hissi yaratan ağırlıklı battaniye; serotonin hormonu salgılamanızı sağlarken kortizol seviyenizi de düzene sokar. Bu hormon değişiklikleri zihninizi susturmanıza yardımcı olur ve uykuya dalış hızınızı arttırır. Yaşanan konfor sayesinde deliksiz bir uyku deneyimi yaşar, dinlenmiş uyanırsınız.

Kaliteli Uyku İle Sağlıklı Bir Hayat Sürün!

Vücudun ihtiyacı olan uykuyu ona sağlamamak, bağışıklık sisteminde fonksiyon bozukluklarına neden olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre uyku problemi yaşayan kişilerin, uyku kalitesi yüksek kişilere oranla hastalıklarla mücadele konusunda zayıf kaldığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle bağışıklık sistemi ve vücut sağlığının desteklenmesi adına iyi uykuya önem verilmelidir.

Ağırlıklı Battaniye ile İnsomnianın (Uykusuzluk) Yarattığı Sıkıntıları Unutun

Yorumlar

F.K.

Ürünü Amerika’da duydum ve Türkiye’ye geldiğine çok sevindim. Uyku kalitemde ciddi derecede problem vardı ve uyku problemimi bu şekilde düzelttim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merhabalar, ürününüzü tereddüt ederek satın aldım ancak bu kadar etkili olacağını tahmin bile etmiyordum. Ürünü kullanmadan önce derin uyku sürem 43-45 dk iken; battaniyeyi kullandıktan sonra 2 saat oldu ve tüm gün enerjik olmamı sağlıyor. İlerleyen zamanlarda daha da iyi olacağına inanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Doktor tavsiyesi üzerine aldım, gerçekten uyku problemi yaşayan kişilerde çok işe yarıyor.

Otizm Kaynaklı Uyku Problemleri İçin Tercih Edebileceğiniz Ağırlıklı Battaniyeler

Sinada ile Kazan, Kazandır!